Získejte zářivý úsměv s přípravky na bělení zubů

Pomůžeme vám se starostmi jako jak na bílé zuby, jak vybělit zuby doma, jak se zbavit zápachu z úst, jak na zdravý chrup.

Zapáchající dech

Náš zapáchající dech je nepříjemnost, která trápí především osoby z našeho okolí. Člověk pach svého dechu cítit nemůže, resp. jej nevnímá.

Na trhu je několik účinných přípravků, které zmírňují či odstraňují příčiny nepříjemného zápachu z úst.

Acidophilus

Acidophilus je kultura užitečných bakterií přirozeně žijících ve střevě. Dojde-li z různých důvodů k jejich nedostatku, vzniká dysbióza a většinou i candidová infekce. Ve střevech se množí hnilobné bakterie, vznikají různé toxické látky, což má záporný vliv na celý organismus, vznikají záněty, kožní problémy, únava, dochází k přetěžování imunitního systému (zejména lymfatických uzlin, kde se pak mohou tvořit i nádory).

Pořiďte si přípravek Acidophilus

Stozzon

Dražé Stozzon pomůže od nepříjemného zápachu z úst či tělesného zápachu. Obsahuje účinnou přírodní látku chlorofyl, který se získává z přírodní listové zeleně. Chlorofyl působí preventivně tak, že se v zažívacím traktu váže na aromatické látky, vznikající při trávení. Tyto sloučeniny jsou již čichově neutrální.

Pořiďte si přípravek Stozzon

Sprej Aloe Fresh

Aloe Fresh ústní sprej pro svěží dech efektivně účinkuje proti zápachu z úst díky jedinečnému obsahu účinných látek, které zabraňují množení škodlivých bakterií v ústní dutině. Díky obsahu Chitosanu napomáhá prevenci vzniku zubního kazu a zubních povlaků. Antiseptické působení čajovníkového oleje a extraktu ze semínek grapefruitu i hojivý účinek Aloe vera posilují přirozenou účinnost spreje. Svěžímu dechu napomáhá i osvěžující chuť máty.tipy pro zdraví