Získejte zářivý úsměv s přípravky na bělení zubů

Pomůžeme vám se starostmi jako jak na bílé zuby, jak vybělit zuby doma, jak se zbavit zápachu z úst, jak na zdravý chrup.

White Pearl

White Pearl je přípravek pro domácí bělení zubů, který má vlastnosti jako profesionální gely používané ve stomatologických ordinacích. Je tu však jeden podstatný rozdíl - cena, která je výrazně nižší. Díky obsahu fluoridů vám White Pearl nejen zuby vybělí, ale také je posílí, stejně tak ochrání i zubní sklovinu.

Gel navíc desinfikuje ústní dutinu a působí proti paradentóze, má protizánětlivé účinky. Koncentrace účinné látky karbamid peroxid je 10%, což zaručuje kvalitní bělení bez rizik. Při působení 60min denně jsou viditelné výsledky za 1-2 týdny.

White Pearl účinně dezinfikuje ústní dutinu a i v případě dlouhodobého používání nepůsobí negativně na zubní sklovinu.

Bělící gel White Pearl má mnoho výhod, které jej řadí na první místo mezi bělící přípravky pro domácí použití. Vybělí i velmi zažloutlé zuby (kouření, pití kávy, stáří, antibiotika). Tuba s bělícím gelem vydrží na celou proceduru bělení i následné dobělení v případě opětovného žloutnutí chrupu. Obsah fluoridů, které výborně regenerují zuby a působí proti zubním kazům. Gel také desinfikuje dutinu ústní, čímž přispívá k celkovému zdraví ústní dutiny. Gel zub obklopí rovnoměrně a bělí ho po celém povrchu, bez ohledu na povrch zubu. Tvarovatelné aplikátory (jsou obsahem balení) zabrání polknutí gelu nebo jeho rozšíření na rty apod. Navíc chrání gel před zaschnutím či smísením se slinami.

White Pearl AKCE!

Pořiďte si bělící gel White Pearl v akci (viz reklama vpravo).tipy pro zdraví