Získejte zářivý úsměv s přípravky na bělení zubů

Pomůžeme vám se starostmi jako jak na bílé zuby, jak vybělit zuby doma, jak se zbavit zápachu z úst, jak na zdravý chrup.

Pěkný bílý úsměv

Než začnete uvažovat nad možností vybělení Vašich zubů, položte si otázku, proč Vaše zuby nejsou krásné bílé. Existuje několik důvodů, proč se zuby zbarvují do žluté či šedé barvy. Prvním důvodem nepěkného zabarvení zubů je jejich nesprávná hygiena. Zuby je třeba čistit pravidelně, nejlépe po každém jídle. Pokud to však není možné tak minimálně ráno a večer. Kromě kartáčku a zubní pasty, zakupte si i dentální nit (vše zakoupíte v lékárně nebo v eshopu) , pomocí níž se zbavíte všech drobných nečistot. Ústa si po každém umytí vypláchněte ústní vodou, která efekt znásobí. Po každém jídle použijte žvýkačku, která zbaví zuby nečistot. Žvýkačka však nenahradí kartáček!

Druhým důležitým důvodem nesprávného zbarvení zubů je jídlo, které konzumujeme. Zejména červené víno, černý čaj a káva zbarvují zuby do šeda. Třetím důvodem nepěkného zabarvení zubů bývá nadměrné kouření. V neposlední řadě nesmíme zapomenout ani na léky, které také zuby zbarvují.

Pokud tedy toužíte po krásném úsměvu, tak se zbavte všech svých zlozvyků a neduhů, a pak se můžete pustit do bělení svých zubů. Zuby si můžete dát vybělit u zubního lékaře či dentisty, kde za zákrok zaplatíte několik stovek eur a efekt bývá několik měsíců až let. Mnohem pohodlnější je ale domácí bělení zubů, které Vás vyjde mnohem méně peněz a efekt bývá několik týdnů, většinou až 6 měsíců. Bělicí pásky pracují na mnohem šetrnější bázi jako procedury, které použije zubní lékař. Pokud chcete docílit jen krátkodobý efekt stačí bělící pásky na zuby používat pouze několik dní a efekt vydrží zhruba 15 - 20 dní. Při pravidelném používání bělících pásků dosáhnete dlouhodobější efekt.

Aby byl účinek co nejlepší používejte kromě bělicích pásků i zubní pastu s bělícím účinkem! Velmi dobré výsledky dosáhnete při používání bělících výrobků od výrobce Crest, který nabízí své výrobky za přijatelné ceny, říkame o bělení zubů doma. Vysoce kvalitní zubní pasty Crest s bělícím účinkem zakoupíte na internetu již od 199 kč. Cena bělicích pásků Crest začíná u částce od 890 kč. Pokud se chcete přesvědčit i vy o kvalitě těchto výrobků, co nejdříve navštivte internetový obchod http://www.belici-pasky.com/ ! Přejeme Vám příjemný nákup.tipy pro zdraví