Získejte zářivý úsměv s přípravky na bělení zubů

Pomůžeme vám se starostmi jako jak na bílé zuby, jak vybělit zuby doma, jak se zbavit zápachu z úst, jak na zdravý chrup.

Kdy zuby nebělit

V několika situacích může nastat, že vám váš zubní specialista nedoporučí bělení zubů. Jedním takovým případem je, pokud máte na předních zubech korunky nebo výplně, které zkrátka nemohou být bělícím gelem vyběleny.

Bělení zubů se také nedoporučuje těhotným a kojícím ženám. Také v případech neléčených zánětů ústní dutiny, při problémech s dásněmi (záněty citlivých dásní), nebo při tenké nebo poškozené sklovině vašich zubů vám zubař rozhodně bělení nedoporučí.

Máte-li na zubech viditelné tmavé skvrny, tak bude případná aplikace bělícího gelu méně účinná, pokud vůbec. Čím více se barva zubů blíží ke žluté, tím je snazší a efektivnější bělení.

V žádném případě nezkoušejte bělící prostředky pokud vám ještě nebylo alespoň 16 let. V opačném případě si můžete poškodit zuby a dásně, které jsou v dětském věku velice citlivé.

Vždy je dobré se před domácím bělením zeptat svého zubního specialisty na možná rizika. Každý chrup je totiž jiný a vyžaduje zvláštní péči.tipy pro zdraví