Získejte zářivý úsměv s přípravky na bělení zubů

Pomůžeme vám se starostmi jako jak na bílé zuby, jak vybělit zuby doma, jak se zbavit zápachu z úst, jak na zdravý chrup.

Příčiny žlutých zubů

Před tím, než se rozhodnete pro bělení zubů pod lékařským dohledem nebo v pohodlí domova, bude dobré vědět, čím je způsobeno ono nepříjemné nažloutlé zbarvení vašich zubů. Existuje několik příčin, které významně ovlivňují barvu zubů. Základní z nich si zde představíme.

Stáří

Je nepochybné, že celkové stárnutí našeho organismu má vliv na zdravotní stav našich zubů a hlavně jejich barvu. Tak, jak postupně stárneme, tak se barva našich zubů přirozeně mění do odstínů žluté barvy. Je to přírodní proces, který lze však výrazně zmírnit nebo úplně potlačit díky prostředkům na bělení zubů (White Pearl, Aloe Ment, WP Smile).

Jídlo a pití

To, co jíme a pijeme má také výrazný vliv na barvu zubů a vůbec na chemické složení v našich ústech, což zapříčiňuje většinu obtíží spojených se zuby (kazy, zubní kámen, paradontózu...). Některá jídla a pokrmy mohou vaše zuby vybavit nevzhlednou tmavou barvou. Nejhorší je červené víno, cigarety, limonády, káva a čokoláda. Odstraňte ze svého jídelníčku tyto jídla a pití, přestaňte kouřit a ušetříte si tak problémy se zuby a také peníze za bělící procedury. Vhodný je přístroj Bio-Oral.

Poškozené zuby

Pokud si ulomíte nebo jinak poškodíte zub, ten pak může změnit barvu na tmavší. V tomto případě je jediná rada - dávejte na své zuby pozor :-). Ulomené zuby je možné opravit, nicméně oprava, která perfektně skryje místo zlomu a barevně zladí zub a náhražku, je velice nákladná.

Antibiotika

Pokud v mládí přijímáte mnoho různých antibiotických léků, pak je zvýšená pravděpodobnost, že budete mít v dospělosti tmavší nebo žluté zuby. Pokud je to možné, tak po dohodě s lékařem zvolte alternativní způsoby léčby bez použití antibiotik.tipy pro zdraví