Získejte zářivý úsměv s přípravky na bělení zubů

Pomůžeme vám se starostmi jako jak na bílé zuby, jak vybělit zuby doma, jak se zbavit zápachu z úst, jak na zdravý chrup.

BioOral

Účinný celosvětově ověřený lékařský přístroj určený k bezbolestné léčbě kožních problémů, neléčeného zubního kazu, paradentózy, aftů apod. v dutině ústní. Bio-Oral je průlomový způsob léčby vyvinutý v Syro Technologies Ltd., která je předním dodavatelem fototerapeutických zdravotnických zařízení využívajících vhodné technologie světelných paprsků užších frekvenčních pásem k neinvazivní bezlékové zcela bezpečné léčbě různých zdravotních obtíží.

Léčba není chemická ani farmakologická a nemá vedlejší účinky. Je založená na fototerapeutických principech (léčby světelnou energií) a využívá viditelný zdroj světla (červené světlo 630nm) na jednoduché vlnové délce.

Účinek světelných paprsků užších frekvenčních pásem při bio stimulaci přilákal vážný zájem odborníků již v době průkopnické studie začátkem sedmdesátých let a byl prokázán mnoha klinickými studiemi. Bylo zjištěno, že alespoň některé biologické účinky mohou být dosaženy ozařováním 630nm světlem nízko-stupňové vlnové délky, které stimuluje proliferaci fibroblastů a mediátory poraněných tkání a také podporuje léčbu zánětlivých procesů.

BioOral je vhodný při gingivitidě, aftech a herpes simplex (oparech), zápachu z úst, bolesti v krku, paradentoze a zánětu dásní, bolesti z nachlazení (zimy), zranění či poškození v oblasti úst, periodontální nemoci, komplikacích neléčeného zubního kazu, drobných poranění kůže.

Bio-Oral akcetipy pro zdraví