Získejte zářivý úsměv s přípravky na bělení zubů

Pomůžeme vám se starostmi jako jak na bílé zuby, jak vybělit zuby doma, jak se zbavit zápachu z úst, jak na zdravý chrup.

Je bělení zubů bezpečné?

Bělení zubů, tzv. whitening, je relativně bezpečný proces. Dle mnoha studií za posledních 10 let nemá správné bělení zubů žádné negativní vlivy na celkové zdraví lidského organismu.

Bělení zubů pod dohledem odborníka může způsobit dočasnou zvýšenou citlivost zubů a dásní. To je způsobeno vyšší koncentrací peroxidu vodíku v bělícím gelu. Při domácím způsobu whiteningu se používá řádově poloviční koncentrace. Moderní bělící gely mají již vyspělé složení, které citlivost zubů a dásní výrazně snižuje. Jedničkou jsou produkty White Pearl, Aloe Ment, WP Smile.

Silnější bělící prostředky mohou způsobit zeslabení skloviny zubu. K předejití těmto problémům však gely obsahují množství fluoridu, který chrání nejen sklovinu, ale je pro zuby komplexně důležitý. Nejoblíbenější bělící přípravek, White Pearl Whitening, obsahuje zvýšené množství fluoridu a tak chrání zdraví vašich zubů.

Odpověď na otázku v nadpisu tedy je "Ano, při správném používání bělícího gelu je procedura bělení naprosto bezpečná."tipy pro zdraví