Získejte zářivý úsměv s přípravky na bělení zubů

Pomůžeme vám se starostmi jako jak na bílé zuby, jak vybělit zuby doma, jak se zbavit zápachu z úst, jak na zdravý chrup.

Bělící pudr WP SMILE

WP SMILE představuje revoluční způsob čištění zubů s bělícím účinkem, protože obsahuje účinnou látku Peroxydone, kterou v silnějších koncentracích používají k bělení zubů zubní lékaři ve svých ordinacích.

Hlavní předností WP SMILE je, že neobsahuje žádné abrazivní částice, které jsou součástí mnohých jiných produktů. Abrazivní částice (např. perlit) obrušují a narušují zubní sklovinu, což má za následek zvýšenou citlivost. Proto je odborná stomatologická veřejnost odmítá a jejich dlouhodobější používání nedoporučuje.

Účinná látka Peroxydone při čištění prostupuje do zubu, kde šetrně odbarvuje pigmenty usazené jak na povrchu zubu, tak v zubní sklovině z důvodů kouření, pití kávy, červeného vína, ale i vlivem stárnutí. Neobsahuje abrazivní částice a je proto ideální pro každodenní použití. WP SMILE bělící zubní pudr v sobě kombinuje kvalitní a bezpečný způsob čištění zubů s šetrným bělením bez příměsí abrazivních částic. Navíc obsahuje fluoridy a xylitol, které zajišťují kvalitní ochranu a regeneraci zubní skloviny.

Bělící zubní pudr WP Smile nahrazuje běžnou bělící zubní pastu. Čistěte zuby způsobem doporučeným zubním lékařem, minimálně 2x denně. Nejprve dostatečně zvlhčete zubní kartáček ve vodě a poté jej namočte do nádobky s bělícím pudrem. Následně čistěte zuby stejně jako běžnou zubní pastou. Aplikaci pudru můžete v průběhu čištění zubů opakovat dle potřeby.

Bělící pudr White Pearl SMILE

Pořiďte si bělící pudr WP SMILEtipy pro zdraví