Získejte zářivý úsměv s přípravky na bělení zubů

Pomůžeme vám se starostmi jako jak na bílé zuby, jak vybělit zuby doma, jak se zbavit zápachu z úst, jak na zdravý chrup.

Bělící zubní pasta Aloe Ment

Běžné zubní pasty obsahují poměrně velké množství vody, která však nemá žádný vliv na účinnost pasty. V pastách řady Aloe Ment byla většina vody nahrazena šťávou z aloe vera, která spolu s dalšími vybranými přírodními látkami výrazně podporuje účinnost působení zubní pasty. Aloe Ment Whitening se doporučuje především pro svůj bělící účinek. Pravidelným používáním se zubní sklovině postupně navrací její původní bělost a lesk. Jedinečné složení aktivních přírodních látek (aloe vera, islandský lišejník, lípa, tea-tree olej, křemen, máta, menthol a carboxymethylchitosan) odstraňuje nežádoucí skvrny ze zubní skloviny, očišťuje ji a obnovuje její přirozenou bělost.

Bělící zubní pasta Aloe Ment Whitening obsahuje aloe vera, což přináší zklidňující účinek pro vaše zuby a dásně. Dále islandský lišejník, který odstraňuje skvrny a ošisťuje zubní sklovinu. Mezi další účinné látky patří lípa (zamezuje vzniku skvrn), křemen (přirozeně bělí zuby), peprmint a mentol (má přirozenou chuť a chladivý účinek) a carboxylmethylchitosan (ochrana zubní skloviny, vyrovnává pH v ústech).

Aloe Ment Whitening neobsahuje sacharidy a syntetická barviva, jedná se o ryze přírodní výrobek.

Aloe Ment Whiteningtipy pro zdraví